Про нас

Наша компанія працює на ринку України вже понад 15 років.

Одним з основних напрямків діяльності компанії є оптова та роздрібна торгівля фанерою марок ФСФ, ФК, ламінованої, столярної плити (меблевий щит), ДСП, ДВП, а також постачання інших типів продукції з деревини. Також компанія надає послуги розкрою та верстатів з ЧПУ (фрезерного та лазерного).

Співпраця з більшістю найбільших виробників дозволяє нам реалізовувати якіснішу продукцію за досить помірних цін. Враховуючи наявність власних накопичувальних складів у містах Дніпро та Запоріжжя, ми можемо задовольнити потреби навіть найвибагливішого споживача.
ТОВ "АС-ТОР" - єдиний представник найбільшого фанерного заводу "ОДЕК" УКРАЇНА" у Дніпропетровській та Запорізькій областях. Безпосередньо співпрацюємо з найбільшими виробниками України, країнами Балтії.

Завжди в наявності фанера різних форматів та товщини! Найбільший асортимент у регіоні!

Завдяки наявності власних накопичувальних складів у Дніпрі та у Запоріжжі, ми можемо задовольнити потреби найвибагливішого споживача.
Ми постійно прагнемо розширити асортимент продукції. З початку 2019 року компанія "АС-ТОР" стала офіційним представником компанії «Ескада-М» – найкращого виробника шпонованих плит в Україні. Компанія "Ескада-М" більше 9 років успішно працює на українському ринку та займається експортом власної продукції до Великобританії, Данії, Швеції, Швейцарії, Польщі та Молдови.
Ми можемо запропонувати нашим клієнтам шпоновані плити, які використовуються як фасадні частини меблів.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефонами:

м. Дніпро: тел.: (067) 524-20-84, (050) 480-01-32

м. Запоріжжя тел.: (067) 524-20-64

Будемо раді співпрацювати з Вами!