Фанера ФК

 

ФАНЕРА ФК

ФК - марка фанери, що класифікує ступінь водостійкості клейової сполуки. За ГОСТ 3916.1-96 існують дві основні класифікації:

ФК - фанера вологостійка

ФСФ – фанера підвищеної вологостійкості.

Для виробництва фанери ФК застосовується клейова сполука на основі карбамідоформальдегідної смоли, яка забезпечує фанері достатній рівень вологостійкості при застосуванні фанери даної марки всередині приміщень. Фанера марки ФСФ склеюється клеями на основі фенолформальдегідної смоли, що забезпечує стійкість фанери до довкілля.

Однією з основних ознак, яким можна класифікувати фанеру, є її призначення. Тобто фанеру можна розглядати як конструкційний матеріал, що застосовується у будівництві та як декоративний матеріал, призначений для обробки, наприклад, у меблевому виробництві.

Березова фанера виготовляється з берези та відрізняється винятковою міцністю. Завдяки якостям самої деревини має дуже декоративну фактуру, хороші показники міцності та якості поверхні, зносостійкість і, до того ж, має хороші екологічні властивості. Всі ці якості і визначили березову фанеру, як вид фанери, що найбільш вживається.

Тип обробки поверхні (використовується з показником сортності). Залежно від ступеня механічної поверхні фанера ФК може бути: НШ - нешліфована; Ш або (Ш 1) -шліфована з одного боку; Ш або (Ш 2) -шліфована з двох сторін.

Стандартний формат: 1525 х 1525 мм Інші формати: 1270х1525 мм, 1475х1525 мм, 1220х2440 мм, Стандартні товщини: 3; 4; 5; 6; 8; 9; 10; 12; 15; 18; 21 мм

 

Завантажити прайс (оновлен 20.02.2024)

Завантажити карту проїзду до офісу та складу   

Таблиця переводу кубів в листи, вага листа