ДВП

Деревно-волокнисті плити (ДВП).

ДВП - листовий матеріал, що виготовляється в процесі гарячого пресування маси з деревних волокон, сформованих у вигляді килима. Ці волокна отримують шляхом пропарювання та розмелювання деревної сировини. Сировиною служать відходи лісопиляння та деревообробки, технологічна тріска та дров'яна деревина. Для поліпшення експлуатаційних властивостей масу додають зміцнюючі речовини (наприклад, синтетичні смоли) , парафін, церезин, антисептики та ін.

Формування "килима" може здійснюватися у водному середовищі з отриманням плит односторонньої гладкості (мокрий спосіб виробництва) або у повітряному середовищі з отриманням плит двосторонньої гладкості (сухий спосіб).

У меблевому виробництві використовуються тверді ДВП завтовшки від 2,5 до 5 мм. З ДВП виготовляють конструкційні елементи меблів, задні стінки та полиці шаф та тумб, нижні полиці у диванів, висувні ящики, спинки ліжок, перегородки. Їх також використовують при виготовленні гнутоклеєних деталей із зовнішніми шарами із струганого шпону цінних порід.

В наявності плити товщиною 2,5 мм та 3,0 мм. Формат листа 2440*1220.

 

Завантажити прайс (оновлен 20.02.2024)