Фанера ФСФ

 

Марка фанери класифікується за рівнем водостійкості клейового з'єднання. За ГОСТ 3916.1-96 існують дві основні класифікації:

ФК - фанера вологостійка

ФСФ – фанера підвищеної вологостійкості.

ФСФ (фанера, що виготовляється із застосуванням смоляного фенолформальдегідного клею). Ця фанера характеризується відносно високою зносостійкістю, механічною міцністю та високою водостійкістю. Фанера марки ФСФ має підвищену вологостійкість, завдяки чому вона може широко використовуватися під час проведення зовнішніх робіт. Фанера відмінно пиляється, свердлиться і скріплюється як цвяхами, так і саморізами. Все це дозволяє застосовувати її в різних сферах будівництва і виробництва.

Сорт В – якість поверхні передбачена для прозорої та напівпрозорої обробки, для лакування та тонування барвниками з підвищеними вимогами до якості. У сорті допускаються сучки здорові світлі діаметром до 10 мм, здорові темні сучки діаметром до 6 мм. Наявність здорових сучків у кількості ще більше підкреслює структуру деревини. Незрослі сучки і отвори від сучків, що випали, не допускаються. У сорті також не допускаються розімкнені тріщини.

Сорт ВВ – призначений для обробки фарбами та напівпрозорими матеріалами, для облицювання струганим шпоном цінних порід. У сорті ВР допускається ремонт вставками зі шпону, чим покращується якість поверхні листа. Здорові світлі сучки допускаються. Здорові темні сучки допускаються не більше 20 мм. Отвори від незрослих сучків допускаються розміром не більше 6 мм. Зімкнені тріщини допускаються довжиною 200 мм, розімкнені – шириною до 2 мм.

Сорт СР – використовується для облицьовування непрозорими та плівковими покриттями, для обробки фарбами. Поверхня за якістю поступається сорту ВР. Допускаються здорові світлі сучки. Здорові темні сучки допускаються із тріщиною шириною не більше 1,5 мм. Ремонт вставками зі шпону в сорті СР не обмежується. Також допускаються подвійні вставки. Шпона сорту СР може складатися зі смуг шпону, склеєних на ребро.

Сорт С – найдешевший із сортів фанери, який застосовується для використання у будівельних конструкціях тоді, коли зовнішній вигляд лицьової сторони фанери відіграє другорядну роль. У сорті С допускаються сучки частково зрощені і незрощені, отвори від сучків, що випали, розміром не більше 40 мм, розімкнені тріщини шириною не більше 10 мм, дефекти країв шириною не більше 5 мм.
У сорті С допускаються сучки здорові світлі та темні без обмеження розмірів та кількості. У внутрішніх шарах допускається нестача шпону шириною до 10 мм. Нестача шпону по краях не повинна перевищувати 5 мм. Дозволяється замазка сучків, тріщин розміром не більше 60 мм. Допускається хибне ядро, хімічні забарвлення, побуріння, плями. Допускається ремонт шпону одинарними і подвійними вставками. Також у сорті С допускаються накладки шпону, вм'ятини, горобина шпону, прошліфування.

Стандартний формат: 2500 х 1250 мм. Інші формати: 1830 х 1525 мм, 1525х1525 мм, 3000 х 1500 та ін. Стандартні товщини: 4; 6; 9; 10; 12; 15; 18; 21, 24, 27, 30, 35, 40 мм.

 

Завантажити прайс (оновлен 20.02.2024)

Завантажити карту проїзду до офісу та складу   

Таблиця переводу кубів в листи, вага листа

 ФСФ Одек стр1ФСФ Одек стр2