Столярна плита, фасади

Меблеві щити (плити столярні) є свого роду універсальним будівельним та меблевим конструктором. За допомогою такого потужного матеріалу можна робити як прості полиці, стелажі, вбудовані шафи, антресолі, так і дуже складні корпусні меблі та сходи. Всі меблеві щити виготовляються з натуральної деревини із цільних та зрощених ламелей. Основним матеріалом є масив сосни.
Оригінальна текстура та можливість надання їм будь-якого кольору – робить незамінними клеєні меблеві щити при виробництві меблів як у великій кількості у цехах, так і при поодинокому здійсненні індивідуальної розробки дизайнерської думки.

Столярна плита має найвищу міцність серед плитних матеріалів та найнижчий вміст формальдегідів, що робить її ідеальним матеріалом для тих виробів, де важлива екологічність. Також столярні плити – ідеальний матеріал для виготовлення сходів для сходів та підвіконь.

У плиті з кожного боку мають бути два шари лущеного шпону однієї товщини та породи деревини. Зовнішній шар і підшар повинні мати однаковий напрямок волокон деревини і розташовуватися перпендикулярно до набору рейок. Плити, фанеровані струганим шпоном з одного боку, на зворотному боці повинні мати третій шар лущеного шпону, що дорівнює товщині струганого. Зовнішні шари в односторонній та двосторонній фанерованій плиті повинні мати однаковий напрямок волокон деревини.

Завантажити прайс (оновлен 20.02.2024)

Завантажити карту проїзду до офісу і складу   

stolyarnaya plita shlifovannaya 33750728 2 F

Ми постійно прагнемо розширити асортимент продукції. З початку 2019 року компанія "АС-ТОР" стала офіційним представником компанії «Ескада-М» – найкращого виробника шпонованих плит в Україні. Компанія Ескада-М більше 9 років успішно працює на українському ринку та займається експортом власної продукції до Великобританії, Данії, Швеції, Швейцарії, Польщі, Білорусі та Молдови.
Ми можемо запропонувати нашим клієнтам шпоновані плити, які використовуються як фасадні частини меблів.

Шпонована плита – це плита, вкрита тонким листом натурального дерева, який виготовляється із стовбурової або кореневої частини дерева декількома способами. Для фасадів використовується плита МДФ товщиною 17, 19 та 23 мм.
Фасади шпонуються із двох сторін натуральним шпоном. Можна замовити дев'ять видів декорів. Використовується 2 типи лакування:

1) шовковисто-матове 5 глос;

2) напівматове 30 глос.

Виготовлення фасадів провадиться за розмірами Замовника. При цьому є можливість забезпечити перехід текстури на кількох фасадах, розташованих один біля іншого. Для цього необхідно подати заявку із загальним видом проекту (фото, схему тощо).

Термін виготовлення фасадів – 20-30 робочих днів.

 Завантажити прайс на фасади "Дотик природи"

Фасады фото

Стенд